تبلیغات
جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس NOD 32-کامپیوتر و تکنولوژی-IT-تبادل لینک-برنامه نویسی C - پرمتقاضی ترین کامپیوترها معرفی شدند
 
جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس NOD 32-کامپیوتر و تکنولوژی-IT-تبادل لینک-برنامه نویسی C
به وبلاگ ما خوش آمدید دوست عزیز لطفا با نقطه نظرات خود ما را در بهبود کیفیت این سایت یاری نمایید
درباره وبلاگ


با سلام خدمت کاربران عزیز

شما می توانید جدیدترین یوزر و پسوردهای Nod 32 را هر روز از وبلاگ ما دریافت کنید:
-----------------------
You can have the newest username and passwords Nod 32 blogs every day we get
----------------------
یمكنك الحصول على أحدث اسم المستخدم وكلمات السر موافقة 32 بلوق كل یوم نحصل على
----------------------
Sen Nod elde ederiz 32 bloglar her gün yeni kullanıcı adı ve parolaya sahip olabilir
---------------------
あなたはNodの私たちを得る32のブログを毎日最新のユーザー名とパスワードを持つことができます

این وبلاگ توسط گروهی از دانشجویان مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون پشتیبانی می شود .
با تشکر فراوان

مدیر وبلاگ : SAJAD AKBARPOOR
نظرسنجی
به نظر شما محبوبترین تیم فوتبال لیگ برتر ایران کدام است ؟
پرمتقاضی ترین کامپیوترها معرفی شدند

11 بهمن 1389 - مهر- بازار رایانه در سال 2010 با پدیده جدیدی به نام "لوح- رایانه ها" یا تبلتها روبرو شد و این پدیده توانست رشد این بازار را تضمین کند در این گزارش مقایسه رشد بازار رایانه در سال گذشته برپایه بررسیهای سه موسسه تحلیلی، با در نظر گرفتن و یا حذف تبلتها از این بازار ارائه می شود.
موسسات گارتنر و IDC در آخرین ارزیابیهای خود از بازار رایانه در آمریکا و در سطح جهانی نشان دادند که این بازار در سال 2010 رشدی بیشتر از پیش بینی ها به ثبت رسانده است بی شک فاکتور کلیدی رشد این بازار، موفقیت "آی- پد" و تولد بازار "تبلتها" بوده است.

در راس هر دو طبقه بندی "اچ. پی" قرار گرفته است درحالیکه در رتبه دوم برپایه طبقه بندی گارتنر "ایسر" و برپایه طبقه بندی IDC شرکت "دل" ایستاده است.

هر دو طبقه بندی یک رشد 21.4 درصدی را برای "لینوو" بین سه ماهه چهارم سال 2010 و دوره مشابه در سال 2010 به ثبت رسانده اند و بنابراین، لینوو در این طبقه بندیها در سکوی سوم قرار گرفت.

هر چند هر دوی این موسسات تحلیلگر بازار، فروش لوح- رایانه هایی چون "آی- پد" را وارد طبقه بندی خود نکرده اند اما اذعان داشته اند که شکل گیری بازار "لوح- رایانه ها" (تبلتها) بر روی بازار رایانه در سال 2010 تا حد قابل ملاحظه ای تاثیرات مثبتی برجای گذاشته است.

این تحقیقات نشان می دهد که بازار رایانه در آمریکا تنها در سه ماهه چهارم سال 2010 یک کاهش 6.6 درصدی را ثبت کرده درحالیکه برپایه تحقیقات گارتنر، این بازار در سطح جهانی یک رشد 3.1 درصدی را نسبت به رشد 4.8 درصدی که قبل از این پیش بینی شده بود، داشته است.

یک تحلیلگر گارتنر در این خصوص توضیح داد: "رسانه- تبلتها به طور حتم وارد رقابت با بازار مصرفی شده اند و تاثیرات مثبت خود را بر بازار رایانه برجای گذاشته اند."

"رسانه- تبلت" (Media tablet) عنوانی است که گارتنر به بازار لوح- رایانه ها اختصاص داده و به این ترتیب این بازار را از بازار رایانه ها متمایز کرده است. 95 درصد از بازار "رسانه- تبلت" در اختیار "آی- پد" قرار دارد.

طرف دیگر سکه بازار "تبلتها" بازار "نت بوکها" (مینی نوت بوکها) است که بر روی رشد بازار رایانه نقش داشته اند به طوریکه تنها در سال 2009 نت بوکهای محصول ایسر موفق شدند بیش از 60 درصد از رشد فروشهای بازار رایانه ها را به خود اختصاص دهند اما با ورود "آی- پد" این بازار تاحد قابل ملاحظه ای در سال 2010 سقوط کرد.

در نمایشگاه محصولات الکترونیکی لاس وگاس 2011 بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ رایانه ها لوح- رایانه های خود را معرفی کردند. بنابراین می توان انتظار داشت که در سال جاری رشد بازار "رسانه- تبلتها" بیش از سال 2010 بر روی بازار کلی رایانه ها اثر بگذارد.

در حقیقت بررسیهای سال 2010 نشان می دهد که موفقیت اپل در فروش "آی- پد" بسیار بیشتر از فروش رایانه های "مک" بوده است.نوع مطلب :
برچسب ها : پرمتقاضی ترین کامپیوترها معرفی شدند،